Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji SREBRNY KADR, zlokalizowana w Gdańsku przy ul. Filmowej na styku dzielnicy Matarnia i Osowa.

W skład inwestycji wchodzi 17 domów jednorodzinnych wolnostojących i 1 budynek jednorodzinny dwulokalowy.


Działki na których usytuowane są budynki mają powierzchnie od 400 m2 do 600 m2. Działki bardzo dobrze nasłonecznione, tarasy
i ogrody od strony południowo/zachodniej lub południowo/wschodniej.
(Plan osiedla)

Osiedle „Srebrny Kadr” to nowoczesne i przestronne domy z garażem. Duży nacisk został położony aby były energooszczędne, wykonane z najlepszych materiałów, a ich rozkład cechował się dużą funkcjonalnością. Na parterze znajdziecie Państwo piękną część reprezentacyjną domu, a mianowicie salon z kuchnią, łazienką i przedpokojem. Na piętrze znajdują się aż 4 pokoje, garderoba i duża łazienka.

Nasze domy to duża przestrzeń (149,5m2 powierzchni użytkowej) i tym samym ogromne możliwości aranżacji wnętrz, gdyż nasze pokoje są pełnowymiarowe i nie posiadają skosów. Każdy dom posiada swój własny ogród i idealne usytuowanie względem stron świata. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż każdy dom stoi na ogrodzonej działce od 400 m2 do 600 m2, z własnym ogrodem.

Osiedle położone jest w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Matarnia i Trójmiejskiej Obwodnicy – dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.

Już w 10 min możemy dojechać do centrum Gdańska czy Wrzeszcza. Dzielnica bardzo dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury, znajdują się tu między innymi szkoły, przedszkola, sklepy, centra handlowe, Kościół, przystanek autobusowy, kolej metropolitalna, lotnisko, restauracje, kluby fitness.+48 730 730 180
biuro@brsinvest.pl