O firmie

BRS Invest Sp. z o.o. Sp. K.  działa na terenie Trójmiasta i okolic, a jednym z jej głównych celów jest budowa nowoczesnych i energooszczędnych domów jednorodzinnych wolnostojących jak również w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Od 2015 roku prowadziliśmy inwestycję w Borkowie na styku Gdańskich dzielnic Kowale i Łostowice, gdzie powstało 5 etapów osiedla SREBRNY AGAT - łącznie 34 domy.

W 2019 powstało osiedle przy ulicy Radarowej w Gdańsku pod nazwą: SREBRNY OKTET gdzie mieści się siedziba firmy.

Najnowsza inwestycja prowadzona jest w Gdańsku przy ulicy Filmowej pod nazwą: SREBRNY KADR. Osiedle będzie składało się z 15 budynków jednorodzinnych wolnostojących i 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

W trosce o Państwa zadowolenie z późniejszego użytkowania domu, jak również o renomę firmy, do budowy naszych domów wykorzystujemy materiały energooszczędne o najwyższej jakości.  Zwracamy szczególną uwagę na wybór doświadczonych i rzetelnych podwykonawców.

Wiemy, iż kupno gotowego domu to wygoda, oszczędność czasu i nerwów. Z nami  nie przekreśla to jednak możliwości dopasowania projektu do Państwa indywidualnych potrzeb pod warunkiem, iż współpraca rozpocznie się na odpowiednio wczesnym etapie budowy, do czego gorąco zachęcamy.

Spółka BRS  powstała na skutek połączenia sił specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy w sposób profesjonalny zarządzać wszelkimi aspektami związanymi zarówno z budową jak też kwestiami formalnymi, finansowymi oraz sprzedażowymi.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz wcześniejszymi inwestycjami.

+48 730 730 180
biuro@brsinvest.pl